روغن موتور

روغن موتور آیسین تمام سنتتیک SN 5w40

AISIN Fully Synthetic Motor Oil

  • مقاومت و پایداری بالا در برابر تغییرات شیمیایی و متلاشی شدن روغن 

  • تولید شده از روغن های پایه تمام سنتتیک و تکنولوژی سنتزی و با کیفیت ترین مواد افزودنی

  • در مناطق گرم به جای روغن موتور SN 5w30 از روغن موتور آیسین SN 5w40 استفاده نمایید

  • روغن موتور آیسین برای مصرف در اتومبیلهای بنزینی چهار زمانه و کامیونتهای سبک بنزینی توربو شارژ

  • روغن موتور تمام سنتتیک آیسین در ظروف 1 و 4 و 5 لیتری عرضه میگردد.

روغن موتور آیسین

 

محصولی که در بالا مشاهده کردید، روغن موتور شرکت معتبر «آیسین» (AISIN) است که با عنوان «روغن موتور 5w40 تمام سنتتیک آیسین» شناخته می‌شود. روغن موتور فوق کیفیت ساخت بسیار بالایی دارد و سطح کیفیت API آن در رده‌ی SN قرار می‌گیرد. با توجه به این موضوع و مقاومت و پایداری بالا در برابر تغییرات شیمیایی و متلاشی شدن، استفاده از این روغن برای موتورهای قدرتمندی که در شرایط سخت عملیاتی تحت فشار و دمایی بالا کار می‌کنند، بسیار مناسب است.

 روغن موتور آیسین 5w40 ، تمام سنتزی بوده و از ویسکوزیته 5w40 برخوردار است. این روغن موتور برای موتورهای بنزینی، دیزلی و توربوشارژ مناسب است. قلب هر خودرو، موتور آن است که باید به‌طور مخصوص موردتوجه قرار گیرد. سلامتی موتور خودرو اهمیت زیادی دارد و در شتاب، آلایندگی و مصرف سوخت آن، نقش موثری ایفا می‌کند.

یکی از راه‌های مراقبت از موتور، استفاده از روغن موتور است. قسمت‌های متحرک موتور خودرو با سرعت بسیار بالایی کار می‌کنند و برخی از قسمت‌ های دیگر آن،دمای بالا و فشار زیادی را متحمل می‌ شوند.

در چنین شرایط کاری و فشار، کوچک‌ترین میزان اصطکاک و گرفتگی ممکن است آسیب جدی به موتور بزند. برای جلوگیری از بروز چنین آسیب ها، باید از روغن موتور استفاده کرد. روغن موتور وظیفه‌ روان‌ کاری قسمت های متحرک موتور و به حداقل رساندن اصطکاک، کاهش حرارت و جذب ذرات معلق و رسوبات حاصل از احتراق را دارد.

محصولات مرتبط