شرکت AISIN Seiki Co. با سابقه 40 سال تولید در سال 2005 به آیسین تغییر نام داد.

به عنوان یکی از رهبران برجسته در تولید قطعات اصلی خودرو، آیسین بیش از 73000 کارمند در 140 زیرمجموعه جهانی دارد و در رتبه 4 رتبه بندی FOURIN که به صورت ماهیانه گزارشاتی را در رابطه با صنعت خودروسازی چاپ می‌کند قرار دارد. آیسین بزرگترین تولیدکننده گیربکس در جهان و بیش از 40 شرکت خودروسازی را تحت پوشش دارد. یک پنجم خودروهایی که در جهان دارای گیربکس اتوماتیک می‌باشند از گیربکس‌های آیسین استفاده می‌کنند.

در میان سازندگانی که توانایی طراحی و تولید گیربکس‌های اتوماتیک باکیفیت بالا را دارا هستند، آیسین یکی از بهترین انتخاب‌ها‌ است. از زمان توسعه گیربکس‌های اتوماتیک، اجرای الکترونیکی و هیدرولیکی پیچیده‌تر شده‌اند. از این‌رو بسیار مهم است که به‌صورت منظم گیربکس‌های اتوماتیک سرویس شوند. آیسین به مالکان خودرو توصیه می‌کند که روغن گیربکس‌های اتوماتیک خودرو خود را هر 2 سال یا هر 20000 کیلومتر تعویض کنند. بدون نگهداری مناسب گیربکس‌های اتوماتیک، خودروی شما ناکارآمد خواهد شد، بنزین بیشتری مصرف می‌شود و گیربکس آسیب خواهد دید.

از اولین روزهای فعالیت ما، آیسین‌سیکی بر مبنای شعار اولیت در کیفیت بنا شده و بر پایه آن ایستاده است. سیاست‌های کلی در سازمان آیسین تعریف شده است بر مبنای توسعه محصولات و اطمینان از کارایی آنها در جهت جلب رضایت مشتری، محیط اطراف ما و احساس مسئولیت اجتماعی و حس همکاری بوده است. آیسین در زمینه جلوگیری از تولید و فروش قطعات قلابی فعالیت دارد. اضافه بر تلاش ما، آیسین همچنین در جنیش حمایت از تولید قطعات اصلی همراه با سازمان صنایع قطعات خودرو ژاپن شرکت دارد.

شرکت عرش فیدار شایان نماینده رسمی محصولات آیسین در ایران می‌باشد. شرکت عرش فیدار شایان در سال 1390 با هدف ارائه خدمات کیفی و شفاف در صنعت قطعات خودرو ایران، اطلاع رسانی موثر در بازار جهت تصمیم‌‎گیری صحیح هریدار و اعتمادسازی و برقراری فضای سالم در بازار تأسیس شد. این شرکت زیرمحموعه گروه صنعتی و تجاری دروازه تجارت می‌باشد. موسس این شرکت آقای علیرضا شبانکاره با 15 سال تجربه در زمینه تجارت قطعات خودرو می‌باشد. سازمان فروش عرش افتخار دارد با بهره‌گیری از نیروی انسانی مجرب در زمینه‌های بازاریابی و فروش، خدمات پس از فروش، منابع انسانی و مالی، بازرگانی خارجی و روابط داخل بین الملل خدمات رسانی به مشتریان عزیز را انجام دهد.

آدرس

تهران، خیابان اکباتان، پاساژ معصومی،

طبقه همکف، واحد 51

تلفن تماس

021-33917094-5

پست الکترونیک

Info@AISIN-lubricants.ir